Учасники команд продемонстрували відмінну фізичну активність, умотивованість, спортивний дух, витривалість та, на жаль, через оповіщення про ракетну небезпеку продовжили заняття в укритті. Учителі Світлана Лук’янчук та Катерина Судай завзято тренують дівчат, надихають їх ставити цілі та прагнути до успіху, піклуватися про своє фізичне і ментальне здоров’я. Учениці налаштовані вибороти право змагатися на рівні Бердичівської громади.
Сергій Валерійович побажав юним спортсменкам перемоги на міських змаганнях та гідно презентувати свій заклад. Обов’язково ПРОРВЕМОСЯ до ПЕРЕМОГИ!