Життя гімназії: Новини: Вшанування Небесної Сотні

Усесвітню тиху акцію «Янголи памʼяті - 2025» організували першокласники гімназії #2 біля меморіалу «Слава Героям!».
 Напередодні діти виготовили паперових янголів, щоб сьогодні символічно вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.
Ми шануємо та розуміємо, завдяки кому маємо свободу.