У рамках акції відбулася важлива зустріч, присвячена обговоренню механізмів захисту прав дітей та запобігання насильству. Спікерами дискусії були:
Вікторія ОСІПОВА, в.о. начальник міської служби у справах дітей.
Денис ЯРАНДІН, старший інспектор сектору ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції, старший лейтенант поліції.
Під час обговорення вони наголосили на необхідності негайного реагування на будь-які прояви насильства та важливості просвітницької роботи серед учнів, педагогів та батьків.
Пам'ятаймо: Безпека наших дітей – наш спільний пріоритет! Кожен має право на повагу та захист.