Життя гімназії: Новини: Всесвітня ініціатив «16 днів проти насильства»

Щороку Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 долучається до Всесвітньої ініціативи «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги до проблеми насильства, захист прав людини та формування безпечного освітнього середовища.
У рамках акції відбулася важлива зустріч, присвячена обговоренню механізмів захисту прав дітей та запобігання насильству. Спікерами дискусії були:
Вікторія ОСІПОВА, в.о. начальник міської служби у справах дітей.
Денис ЯРАНДІН, старший інспектор сектору ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції, старший лейтенант поліції.
Під час обговорення вони наголосили на необхідності негайного реагування на будь-які прояви насильства та важливості просвітницької роботи серед учнів, педагогів та батьків.
Пам'ятаймо: Безпека наших дітей – наш спільний пріоритет! Кожен має право на повагу та захист.
 
 Більше фото тут