Сьогодні наша гімназійна родина урочисто прийняла від місцевих пластунів Вифлеємський вогонь миру - символ духовного світла, єднання, добра, надії.
Уперше запалений у народження Ісуса Христа у Вифлеємі, нехай він нагадує кожному про головне послання різдвяних свят — мир для усіх.