.
Із вітальним словом до усіх присутніх звернувся міський голова Сергій Валерійович Орлюк і побажав учням завжди ставити перед собою високі цілі та вміти досягати їх. Мудрі настанови звучали від директора гімназії #2 Ірини Юліанівни Толочко. Бажали відповідального ставлення до власної долі класні керівники, перші учителі, батьки випускників.
Усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, кого забрала війна. Зі сцени звучали слова вдячності захисникам, котрі мужньо боронять рідну землю.
Бажаємо нашим випускникам успішної вступної кампанії та правильного життєвого вибору під мирним небом України! Ми віримо у вас!