У цей день надзвичайно важливо згадати про героїв, що бережуть наше мирне небо й рятують життя мільйонів. Це люди, завдяки яким ми маємо можливість працювати, ходити до школи та жити в домівках зі світлом, теплом та сімейним затишком. Наші ЗАХИСНИКИ – це наша сила, воля, майбутнє держави. Ми шануємо їх сміливість, витривалість та мужність, а заходи, що возвеличують їх честь та нагадують про те, що ми маємо свободу й незалежність завдяки їм, – це найменше, чим можна віддячити за надреальні умови життя наших бійців. Поважати їх – обов'язок кожного свідомого українця, берегти й допомагати їм – справа, що не залишиться непоміченою, адже кожна дія – крок до перемоги, такої бажаної й важливої для нас усіх. Отож бережімо наших захисників! Нехай Господь щомиті охороняє їх!