Для нашого закладу День шкільного харчування - це не лише про кількість, а насамперед, про якість і формування харчових звичок із дитинства. І гімназія тут відіграє не меншу роль, ніж родина: саме вона закладає, що діти звикнуть бачити у своїй тарілці та що вважатимуть корисним у дорослому житті. Адже збалансований сніданок та обід- це енергія, імунітет та чудовий настрій на весь день.
Дякуємо нашим кухарям за щоденну працю та любов, вкладену в дитячу тарілочку!
Сьогодні вихованці ГПД відкривали секрети енергії та сили. У групі подовженого дня відбулися захопливі та корисні заняття, присвячені основам здорового способу життя. Цього разу діти перетворились на справжніх дослідників організму, щоб з'ясувати звідки береться енергія та як їжа впливає на наше самопочуття.
Закріпити отриманні знання вирішили за допомогою творчості. Кожен учень отримав завдання: створити яскраву рекламу- заклик, яка б надихнула друзів та батьків обирати корисну їжу. Клас перетворився на справжню дизайнерську студію. На папері з'явились усміхнені фрукти, атлетичні овочі та креативні гасла: "Обираю натуральне - відчуваю реальне!" , "Справжня їжа - справжня енергія!", "Обирай здоров'я на кожній тарілці!"
Така форма навчання дозволила дітям не просто вивчити сухі терміни, а зрозуміти власну відповідальність за те, що потрапляє до їхньої тарілки. Тепер обіди в шкільній їдальні для вихованців ГПД стануть не просто прийомом їжі, а усвідомленим вибором на користь сили, краси та здоров' я.