29 травня у 1-Б класі відбулося свято Букваря, на яке завітало багато гостей. Це батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року.
Діти подорожували новою мережею-Фейсбуквар, ділилися своїми успіхами, демонстрували свої таланти, виручали з біди Букваря, якого поцупили циганка Гага і Бабуся-Ягуся.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своєю першою учителькою Шевченко Аліною Василівною.
Школярі отримали дипломи про успішне засвоєння Букваря.
Відтепер ми вміємо читати та писати, і ніщо не зупинить нас у захоплюючій подорожі Країною Знань!