Дуже приємно, що учениця 8 класу Марія Магденко отримала Грамоту за свою творчу роботу про знаного письменника. Особливу подяку хочу висловити батькам Марії за гарячу підтримку та неоціненну допомогу! Впевнена, що попереду у нас з Марією нові теми, нові дослідження та нові перемоги!