З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, було проведено інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи:
- круглий стіл «Торгівля людьми - ганебне явище сучасності»;
- години психолога «Мій світ без насильства»;
- корекційно-розвивальне заняття «Забудемо образи»;
- гра «Коло безпеки»;
- соціальна акція «Залишайся людиною!»;
- зустріч із працівником міської служби у справах дітей на тему «Стоп булінг: протидія жорстокості»;
- засідання клубу «LEX» на тему «Права людини»;
- година соціального педагога «Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями»;
- інформаційний буклет для батьків «Як підтримати свою дитину вдома».