Життя гімназії: Новини: 16 днів проти насильства

Із 25 листопада по 10 грудня гімназія #2 долучилася до Всесвітньої акції “16 днів проти насильства”. Учасники освітнього процесу були задіяні у різних заходах, які підготували класні керівники, учитель історії, соціальний педагог та практичний психолог.
З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, було проведено інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи:
  • круглий стіл «Торгівля людьми - ганебне явище сучасності»;
  • години психолога «Мій світ без насильства»;
  • корекційно-розвивальне заняття «Забудемо образи»;
  • гра «Коло безпеки»;
  • соціальна акція «Залишайся людиною!»;
  • зустріч із працівником міської служби у справах дітей на тему «Стоп булінг: протидія жорстокості»;
  • засідання клубу «LEX» на тему «Права людини»;
  • година соціального педагога «Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями»;
  • інформаційний буклет для батьків «Як підтримати свою дитину вдома».