Життя гімназії: Новини: Щерблюк Анастасія виборола 3-тє місце у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – це змагання, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.

 


Уперше Інститут модернізації змісту освіти та Ліга українських меценатів провели конкурс 9 листопада 1999 року. Наразі в ньому беруть участь як громадяни України, так й іноземці, які захоплюються вивченням української мови.


Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» проводили Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика онлайн. Змагання в дистанційному форматі проходило з 26 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи на освітній платформі HUMAN. Учасниками марафону на добровільних засадах стали учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Для участі в першому етапі було зареєстровано, за даними організаторів змагання, 25673 конкурсанти. Усі 4 етапи конкурсу вдалося подолати лише 11 555 учасникам.


Серед тих, хто впевнено дійшов до фінального етапу, а згодом подолав і його, - учениця 6-Б класу БМГГ №2 Щерблюк Анастасія. Проявивши зосередженість, активність, наполегливість, гімназистка у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика виборола 3-тє місце.


Настуню, вітаємо тебе, пишаємося твоїми досягненнями. Примножуй їх, здобувай нові перемоги, отримуй жваві емоції від успіху!