Життя гімназії: Новини: Фестиваль талантів

Сьогодні у БМГГ 2 відбувся «Фестиваль талантів».

Заступник директора з НВР Баккалінська Н.В. розповіла про участь і здобутки гімназистів у різноманітних змаганнях протягом 2020-2021 навчального року.  Учні, які продемонстрували найкращі результати, отримали грамоти та подарунки.
У номінації «Інтелектуальна гордість гімназії» були відзначені: учениця 11 класу Лещенко В., яка посіла І місце у рейтингу інтелектуально-обдарованих вихованців закладу, учень 10 класу Чорний О., який виборов І місце у міському рейтингу серед здобувачів освіти з найвищим середнім балом та учениця 7-Б класу Щерблюк А., переможець Всеукраїнського цифрового марафону імені Петра Яцика.
У номінації «Відкрий світ – відкрий себе» грамотами були нагороджені учениці 10 класу Мохорт О., переможець Всеукраїнської етнологокраєзнавчої експедиції учнівської молоді «Чуття єдиної родини», та Тузенко О., яка здобула перемогу в обласному конкурсі «Мирний космос».
Найкреативніші гімназисти увійшли в номінацію «Обдарованість і творчість»: Зеленко Є., Шалімова А., Рогальський Н., Сирота В., Сокорчук Я. та команда учнів 7-В класу, які стали переможцями міського фестивалю «Молодь обирає здоров’я», посіли ІІІ місце на обласному рівні.
Звичайно, перемоги та досягнення обдарованих та здібних учнів гімназії були б неможливі без педагогічного супроводу талановитих вчителів, які були нагороджені грамотами міського відділу освіти та науки за сумлінну і творчу працю. Дирекція гімназії подякувала батькам талановитих дітей за партнерство в освітньому процесі. «Фестиваль талантів» супроводжувався змістовними й феєричними концертними номерами.