Життя гімназії: Новини: Онлайн-семінар міської професійної спільноти вчителів біології «Методи і прийоми мотивації учнів до навчання»

28 січня 2022 р. на базі Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 проведено онлайн-семінар міської професійної спільноти вчителів біології «Методи і прийоми мотивації учнів до навчання».

 Педагоги гімназії Наталія Бугаєнко та Тетяна Кравчук презентували колегам роботу кафедри природничих дисциплін та ознайомили присутніх із теоретичними аспектами навчальної мотивації. Під час онлайн-зустрічі вчителі гімназії поділились власним прикладом застосування різноманітних форм і методів мотивації учнів до навчання. Зокрема, традиційними для закладу Науковим пікніком та Днями науки для учнів середньої та початкової ланки, різноманітними акціями, квестами.

Під час семінару Наталія Бугаєнко провела присутнім колегам майстер-клас зі створення інтерактивного плакату у сервісі Тhinglink, як сучасного засобу візуалізації та структурування навчального матеріалу і формування мотивації здобувачів освіти. Даний засіб є особливо актуальним під час дистанційного та змішаного навчання.

Досвідом роботи поділилася Ірина Пастушенко – лідер міської професійної спільноти вчителів біології, яка презентувала онлайн-сервіси та інтерактивні платформи. Акцентувала увагу присутніх на необхідності удосконалення змісту дистанційного навчання у школі.

Інноваційні технології, які обговорювалися на зустрічі, дозволяють формувати позитивну внутрішню та зовнішню мотивацію сучасних здобувачів освіти та зробити освіту дієвою та результативною.