Життя гімназії: Новини: Міський семінар для фахівців психологічної служби провела В.С. Яровенко

18 лютого 2022 року на базі Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 практичним психологом Вікторією Яровенко було проведено міський семінар для фахівців психологічної служби з теми «Наступність як компонент успішної адаптації учнів до умов основної школи та їх соціалізація» в онлайн форматі.

Психолог БМГГ №2 вдало розкрила один із найбільш кризових періодів шкільного навчання – адаптацію до умов основної школи, що породжує серйозні педагогічні проблеми. Це досить довгий процес, пов’язаний зі значними проблемами як об’єктивного, так і суб’єктивного характеру.
Під час семінару працівники психологічної служби визначали причини труднощів цього періоду, фактори й ознаки успішної адаптації п’ятикласників та основні завдання діяльності практичного психолога.
Вікторія Яровенко презентувала дієві форми і методи роботи, котрі використовує з учнями 9-10-ти років з метою забезпечення наступності в освітньому процесі.
У ході практичної частини учасникам семінару було запропоновано виконати цікаві, ефективні вправи на інтерактивних платформах: Jamboard, ThingLink, WordWall, Conceptboard, – які сприяли активізації діяльності та професійному зростанню.
Фахівці психологічної служби отримали позитивні емоції, поповнили скарбниці майстерності новою інформацією та нестандартними формами роботи.