Життя гімназії: Новини: Готовність гімназії до нового навчального року

До уваги учасників освітнього процесу!

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2  готується до роботи в умовах адаптивного карантину.

З цією метою було проведено поточні ремонти, обладнано місця для оброблення рук та збору використаних масок і рукавичок, встановлено бактерицидні лампи в місцях найбільшого скупчення людей, розподілено ігровий майданчик на зони для окремих класів.

 Для соціального дистанціювання й уникнення скупчення дітей будуть функціонувати декілька входів до будівлі, збільшили відстань між партами; використали розмітки на підлозі для організованого руху коридорами; виокремили великі приміщення (актову залу, спортивні кімнати) , адаптувавши для потреб навчання. За сприятливих погодних умов заняття будуть проводитися на відкритому повітрі (внутрішній двір гімназії, ігровий  майданчик).

У 2020-2021 н.р. організовуємо освітній процес за формою змішаного навчання, що поєднує очне та дистанційне навчання. Запроваджуємо триступеневий розклад занять. Перший урок для кожної групи класів буде розпочинатися так:

  • 1-4 класи – о. 8.30;
  • 5-8 класи – о 7.45;
  • 9-11 класи – о 8.45.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до створення безпечних умов у гімназії у новому 2020-2021 н.р. Бажаємо всім міцного здоров’я! До зустрічі!

З повагою директор БМГГ №2      І.Толочко.