Новини: День знань у БМГГ 2

Із гарним настроєм, доброзичливими та щирими емоціями сьогодні відзначали День знань учні, батьки та педагоги БМГГ №2. Вже декілька років поспіль у сучасному форматі розпочинають навчання учні закладу. Цьогоріч серед них 58 першокласників.


Усіх привітала директор гімназії Ірина Толочко і побажала безпечного навчального року, ґрунтовних знань, гарних оцінок, легкого старту. Дуже приємно, що на свято завітали поважні гості: депутат Верховної Ради України Богдан Кицак, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, радник міського голови Артур Іваненко. У такий особливий день вони побажали всім успішного навчання та вагомих здобутків, а першокласникам Артур Іваненко передав від міського голови неочікувані подарунки – спортивний інвентар.


Після урочистої частини класні керівники з учнями 2-11-х класів цікаво і змістовно провели Перший урок, присвячений 30-ій річниці з Дня Незалежності України та урок безпечної поведінки.


Країна Знань зустріла першокласників Науковим пікніком. Діти відвідали лабораторії фізики, хімії, біології, географії та конструювання. Вони захопились представленими експонатами, дослідами та експериментами.
Традиційно наприкінці свята всіх першачків було запрошено до шкільної їдальні, де їх пригощали короваєм та кашею. З сьогоднішнього дня вони стали справжніми «однокашниками».