Життя гімназії: Новини: Вагомі здобутки гімназистів 2021-2022 навчального року

Попри постійні суворі виклики, учні змогли відкрити безмежний ресурс творчості та винахідливості і досягти яскравих результатів. Ми пишаємося вашими здобутками!

Вітаємо Лещенко Вікторію, талановиту і наполегливу ученицю 11-го класу, яка за підсумками моніторингу здобула найвищий середній бал 11,9 і отримала перемогу в номінації «Учень року»! Свої відмінні знання та високу ерудованість Вікторія демонструє у різноманітних конкурсах, турнірах, олімпіадах, науково-дослідницькій діяльності МАН.
Витримана і вимоглива до себе, звикла здобувати все в житті наполегливістю, працелюбством та високою організованістю.

 

Здібний і обдарований учень 10-го класу Чорний Олександр став лідером у номінації «Інтелект року». Він є учасником та переможцем найбільшої кількості інтелектуальних турнірів: юних географів, юних біологів, юних фізиків, юних хіміків. У складі міської команди здобув перемогу в обласних турнірах юних географів та юних хіміків. Другий рік поспіль демонструє високі результати у науково-дослідницькій діяльності МАН. Цьогоріч здобув перемогу на обласному етапі і готується представити свою роботу на Всеукраїнському рівні.