Новини: Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 зайняла З місце за підсумками ЗНО 2021 року

2021 рік був тяжким не тільки для всіх людей, що працюють, але також для учнів та студентів. Вони підійшли до Зовнішнього Незалежного Оцінювання належним чином, підготовлюючись з вчителями в умовах жорсткого карантину.

Про почесне місце на п'єдесталі пошани для бердичівської гімназії стало відомо після отримання результатів ЗНО в Україні. Лідером бердичівської освіти по праву є Бердичівська гуманітарна гімназія №2. Цей навчальний заклад міста по рейтингу результатів ЗНО займає 1 місце в Бердичеві та 5 місце в Житомирській області (попереду школа з Житомира). Результат більш ніж гідний, якщо брати до уваги що всього в рейтингу беруть участь 520 шкіл Житомирської області.

Щоб оцінити старання шкіл, інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.uа» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Житомирської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року. Рейтинг, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Джерело: berdichev.biz