Новини

31 травня відбувся традиційний загальногімназійний захід «Прощавай, гімназіє!», на якому були присутні учні 5-11 класів.

31 травня відбувся традиційний загальногімназійний захід «Прощавай, гімназіє!», на якому були присутні учні 5-11 класів.
Read more

Свято останнього дзвоника у початковій школі "Ура, канікули!"

Свято останнього дзвоника у початковій школі "Ура, канікули!"
Read more

Науковий пікнік у БМГГ2

27 травня для початкових класів Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 був організований науковий пікнік, який поєднав у собі міждисциплінарний і проєктний підходи в освітньому процесі НУШ. Молодші школярі мали змогу побувати в лабораторіях фізики, хімії, біології, географії та конструювання. Юні відвідувачі за допомогою спектроскопа побачили веселку, переконалися, що можна отримати світло, не вмикаючи лампу в мережу, за допомогою оцту, соди та барвників створили вулкани, переглянули муляжі та вологі препарати тварин, ознайомилися з правилами поведінки під час зустрічі зі звичайною гадюкою, яка поширена в нашій місцевості. У лабораторії хімії діти мали змогу поекспериментувати з кока-колою, звичайними цукерками, миючим засобом. На локації конструювання працювали з танграмами, а на підсумок створили буктрейлер, за допомогою якого узагальнили отримані у лабораторіях знання. Тут були і QR-коди, і хмари тегів, і головоломки. Науковий пікнік сподобався як дітям, так і батькам, присутнім на святі.
Read more

Оголошення

Шановні учні, вчителі, батьки!
Read more

Уроки звитяги у гімназії

У гімназії 6, 7 травня класними керівниками 1-11 класів проведено «Уроки звитяги», присвячені відомим постатям та героїзму борців за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях.
Read more

Великодня акція Привітай воїна у БМГГ 2

З нагоди відзначення Великодня та високої патріотичної свідомості небайдужі учні активно долучилися до благодійної акції «Привітай воїна».  Дитячі вітальні листівки, сувеніри, малюнки, смаколики було відправлено на Схід нашої держави. 
Read more

До уваги учасників освітнього процесу у БМГГ 2!

З метою реагування на порушення прав та свобод дитини та можливості своєчасного особистого звернення дитини про надання допомоги слід звернутися першочергово по допомогу:
Read more

14.04 в БМГГ2 пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.

Учні початкової школи активно обговорювали складові здоров`я ,корисні звички та правильне харчування,змагалися у знанні прислів’їв та приказок про здоров`я . Різноманітні форми проведення дня : виховні години, квести, інтелектуальні ігри,конкурс малюнків у кожному класі,веселі музичні фізкультхвилинки наситили молодших школярів позитивними емоціями , веселим та бадьорим настроєм.
Read more

З 5 КВІТНЯ УЧНІ 1- 4 КЛАСІВ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ОЧНОГО НАВЧАННЯ, А ШКОЛЯРІ 5 – 11 КЛАСІВ НАДАЛІ ВЧИТИМУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

У БМГГ № 2 відновлюється очне навчання для початкової школи. Вже з 5 квітня учні 1-4 класів знову сядуть за шкільні парти, а здобувачі освіти 5-11 класів й надалі вчитимуться з використанням технологій дистанційного навчання.
Read more

Щерблюк Анастасія виборола 3-тє місце у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – це змагання, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.
Read more