Новини

Увага вакансія!

Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2 запрошує на роботу кухаря.
Read more

Сьогодні у гімназії відбулася надзвичайно важлива подія.

Наш заклад відвідала делегація з міста Ченстохови.
Read more

Презентація практичного досвіду у БМГГ 2

Сьогодні, 15 жовтня 2021 року, в Бердичівській міській гуманітарній гімназії № 2 відбулася презентація практичного досвіду «Підвищення ефективності сучасного уроку через інноваційну діяльність вчителя географії» для педагогів Бердичівської міської територіальної громади.
Read more

Святкові вітання з нагоди Дня працівника освіти

1 жовтня учнівська спільнота щиро привітала педагогів БМГГ 2.
Read more

Заходи до 80-річчя Бабиного Яру

До 80-річчя роковин трагедії Бабиного Яру класні керівники 5-11 класів 29, 30 вересня провели загальнонаціональні уроки пам’яті, використовуючи онлайн-платформу «Червона точка пам’яті», що була підготовлена Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр».
Read more

Урок-презентація "Засвідчений злочин"

До 80-их роковин трагедії в Бабиному Яру вчителями гімназії Мартинюк М.В. та Матвіюк О.Д. було проведено урок-презентацію "Засвідчений злочин" для учнів 9-их класів. Здобувачі освіти ознайомились із поняттям Голокост, подіями у Бабиному Яру та трагедією бердичівського єврейства. Також діти мали можливість поспілкуватися зі свідком трагічних подій у Бердичеві - Вайншельбоймом Михайлом Ароновичем.
Read more

Його величність - футбол

В рамках Олімпійського тижня та з метою пропаганди здорового способу життя у БМГГ 2 відбулися змагання «Його величність - футбол» між учнями 6-х класів.
Read more

Фестиваль талантів

Сьогодні у БМГГ 2 відбувся «Фестиваль талантів».
Read more

Здорові діти - майбутнє України

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я.
Read more

Свято осені у БМГГ 2

Традиційно щороку в Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 відбувається Свято осені. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів гімназії. Ніхто не залишився осторонь, усі вихованці мали змогу продемонструвати фантазію та вміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками веселки. З квітів, зерна, гілочок, кабачків, картоплі учні створили справжні шедеври. На один день подвір’я гімназії поринуло в чудову осінню казку. Тож вкотре ми переконалися, що наші гімназисти - талановиті, креативні, підприємливі, а батьки завжди підтримують їх та надають посильну допомогу. Дякуємо усім за співпрацю та активність!
Read more