Новини

Міська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"

З метою попередження надзвичайних ситуацій та навчання підростаючого покоління правилам пожежної безпеки в побуті, 23 вересня 2022 року на базі Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 відбулася міська акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
Read more

Повторюємо правила дорожнього руху

В рамках Місячника «Увага! Діти на дорозі!» 22 вересня з учнями 1-А класу було проведено профілактичну бесіду старшим інспектором Бердичівської ювенальної превенції Чубохою Олесею Ярославівною. Учні повторили основні правила пішохода та мали можливість уявити себе поліцейськими, примірявши елементи спецодягу й посидівши у службовому автомобілі. Наостанок вихованці отримали флікери від працівників поліції. Така практична форма роботи є найдієвішою для дітлахів.
Read more

Виставка поробок із природного матеріалу «Тобі, моя Україно, зоріти у віках!»

Шановні батьки! Просимо ознайомитися з даними рекомендаціями і використовувати за потреби.
Read more

Єдині батьківські збори "Освітній процес в умовах воєнного стану"

Шановні батьки! Просимо ознайомитися з даними рекомендаціями і використовувати за потреби.
Read more

Відкриття нової школи програмування та робототехніки

Відкриття нової школи програмування та робототехніки для дітей 7–16 років Robocode у м. Бердичів, вул. Шевченка 20/1
Read more

Нарешті довгоочікувана першовереснева зустріч

Нарешті довгоочікувана першовереснева зустріч, на яку з нетерпінням чекали учні та педагоги гімназії 2 м. Бердичева. Нехай цей навчальний рік відкриє перед гімназистами нові горизонти, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків - гордістю за своїх дітей! Дякуємо захисникам за можливість відчути смак свята!
Read more

Неймовірна поїздка до Ченстохови

З 18-го по 26-те серпня учні гімназії 2 м. Бердичева мали змогу відпочити у прекрасному місті Ченстохова. 25 вихованців отримали море позитиву та яскраві емоції від подорожі, вивчаючи архітектурні пам’ятки, народні танці, пісні, вдосконалюючи володіння польської мови. Щодня діти мали насичену програму. Дякуємо усім організаторам за таку чудову можливість!
Read more

Перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

Адміністрація та колектив гімназії щиро вітають Чорного Олександра, учня 11 класу, який здобув перемогу в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, секція «Екологія»! Керівник Кравчук Тетяна Миколаївна.
Read more

Своє молоде життя за незалежність та державний суверенітет України віддав Янчук Сергій

Уже вкотре в історії Української держави доводиться нашому народові виборювати власну незалежність. Виборювати безмірно високою ціною – життям найкращих, найдостойніших українців. Тільки місяць тому ми прощалися з колишнім випускником гімназії Косюченком Ярославом, що загинув у бою проти збройної агресії рф, а сьогодні звістка про ще одну гірку втрату боляче вразила серця гімназійної спільноти.
Read more

13 медалістів та 15 атестатів з відзнакою: міська гуманітарна гімназія № 2 відсвяткувала випускний

Схвильовані та піднесені, з посмішками на вустах та сльозами на очах – цей день запам‘ятається на усе життя випускникам Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2. Бо він – це одночасно і фініш, і старт для школярів, які подолали дистанцію у 9 та 11 років, здобувши гарний багаж знань, умінь та навичок, навчились дружити, цінувати, любити, розкрили свої здібності і таланти.
Read more