Новини

До уваги учасників освітнього процесу у БМГГ 2!

З метою реагування на порушення прав та свобод дитини та можливості своєчасного особистого звернення дитини про надання допомоги слід звернутися першочергово по допомогу:
Read more

14.04 в БМГГ2 пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.

Учні початкової школи активно обговорювали складові здоров`я ,корисні звички та правильне харчування,змагалися у знанні прислів’їв та приказок про здоров`я . Різноманітні форми проведення дня : виховні години, квести, інтелектуальні ігри,конкурс малюнків у кожному класі,веселі музичні фізкультхвилинки наситили молодших школярів позитивними емоціями , веселим та бадьорим настроєм.
Read more

З 5 КВІТНЯ УЧНІ 1- 4 КЛАСІВ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ОЧНОГО НАВЧАННЯ, А ШКОЛЯРІ 5 – 11 КЛАСІВ НАДАЛІ ВЧИТИМУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

У БМГГ № 2 відновлюється очне навчання для початкової школи. Вже з 5 квітня учні 1-4 класів знову сядуть за шкільні парти, а здобувачі освіти 5-11 класів й надалі вчитимуться з використанням технологій дистанційного навчання.
Read more

Щерблюк Анастасія виборола 3-тє місце у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – це змагання, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.
Read more

День українського добровольця у БМГГ 2

З нагоди Дня українського добровольця учні 5-Б  під керівництвом класного керівника Фурзікової О.М. підготували виховну годину в онлайн-форматі.
Read more

Онлайн-зустріч на тему Протидія булінгу та домашньому насильству

Представник Бердичівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провів онлайн-зустріч із учнівською спільнотою на тему «Протидія булінгу та домашньому насильству».
Read more

Про проведення онлайн-опитування

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» у березні 2021 року проводить онлайн-опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації ЗЗСО, батьків учнів чи осіб, які їх заміняють. Просимо долучитися до онлайн-опитування за посиланнями:
Read more

Про відновлення освітнього процесу у гімназії

З 09.03.2021 року організовується освітній процес:
Read more

Про зміни в структурі 2020-2021 навчального року

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на СOVID-19 по місту Бердичеву та БМГГ № 2, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), створення безпечних умов для учасників освітнього процесу та уповільнення поширення СOVID-19 через розрив ланцюга його передачі перенесено термін весняних канікул (05.04.-09.04.2021) на період з 01 по 05 березня 2021 року.
Read more

У БМГГ №2 триває тиждень безпечного Інтернету

У  БМГГ №2 триває тиждень безпечного Інтернету.
Read more