Новини

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 проводить набір учнів на 2022-2023 навчальний рік

Набираємо: -до 1-х класів: НУШ та класу за Програмою педагогічної технології «Росток»; - до 10-го класу на профільне навчання (іноземна філологія: англійська, польська, іспанська);
Read more

Інформація щодо пробного ЗНО-2022

Шановні учні 11 класів та їх батьки!
Read more

Відновлюється освітній процес

Використанням технологій дистанційного навчання
Read more

Щоденний режим роботи

Щоденний режим роботи БМГГ№ 2 у 2021-2022 навчальному році З 14.03.2022
Read more

План евакуації учнів, вчителів та працівників БМГГ № 2

План евакуації учнів, вчителів та працівників БМГГ № 2 , на території яких відсутні захисні споруди цивільного захисту (далі – ЗС ЦЗ) та найпростіші укриття
Read more

Вітаємо наших переможців

05 лютого 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Read more

Міський семінар для фахівців психологічної служби провела В.С. Яровенко

18 лютого 2022 року на базі Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 практичним психологом Вікторією Яровенко було проведено міський семінар для фахівців психологічної служби з теми «Наступність як компонент успішної адаптації учнів до умов основної школи та їх соціалізація» в онлайн форматі.
Read more

Тренування з відпрацюванням дій на випадок надзвичайної ситуації у БМГГ 2

Сьогодні, 18 лютого, у гімназії відбулися тренування з відпрацюванням дій на випадок надзвичайної ситуації. Учасники освітнього процесу пройшли за маршрутом евакуації та ознайомилися з місцями розташування укриття.
Read more

День Державного Герба України

18 лютого представники учнівського самоврядування БМГГ №2 долучилися до творчої дистанційної лабораторії приуроченої Дню Державного Герба, яку організували креативні педагоги КЗПО "Обласний Центр дитячої та юнацької творчості".
Read more

Всеукраїнський урок з медіаграмотності у БМГГ 2

18 лютого, вчителі інформатики Шевельова Н.М. та Полюга Н.Л. з 7-ми класами, долучилися до проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Під час уроків гімназисти разом із вчителями проговорили способи розпізнавання фейків та види маніпуляцій в мережі. Зокрема, вони розглянули процеси створення новин та обговорили, як відрізняти їх від неправдивих.
Read more