Про гімназію: Кафедра романо-германської філології

Романо-германська філологія

Склад кафедри
Романо-германська

     Кафедра іноземних мов БМГГ №2 налічує 11 вчителів. Серед них 9 вчителів англійської мови, один вчитель іспанської та один вчитель польської мови.

     На кафедрі працюють 3 вчителя-методиста, 3 старших вчителя, 5 вчителів вищої категорії, 3 вчителя І категорії, 1 вчитель ІІ категорії і 2 вчителя - спеціаліста.

     Вчителі кафедри вивчають передовий педагогічний досвід колег своєї школи, міста, є активними учасниками семінарів, вебінарів та конференцій, які проводяться британським видавництвом Macmillan та Pearson. Гімназія є партнером видавництва Macmillan з 2017 року.

     Вчителі знаходять цікаві прийоми та методи навчання, ведуть активну позакласну роботу, мотивують учнів до вивчення ігоземних мов. Гімназисти беруть активну участь у Всеукраїнських олімпіадах "Грінвіч" та "Олімпус", виборюють призові місця на міських та обласних олімпіадах з аглійської мови. Майже кожного року ми маємо переможців програми "Flex", які протягом року живуть та навчаються у школах США. 

     Волонтери Американського Корпусу Миру майже щороку працюють в гімназії,заохочуючи гімназістів до вивчення англійської мови.