Через документальні свідчення, відеоматеріали, поезію та тишу учні вшанували памʼять тих, хто не пережив дорогу вигнання, став жертвою сталінського режиму.
Ще один крок до формування історичної памʼяті, до розуміння важливості правди й людської гідності.