З нагоди 80-ї річниці з Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні гімназисти 8-А класу підготували відкриту виховну годину. Запрошені учні й вчителі отримали інформацію про ті страшні події війни, які відбувались у ХХ столітті, проте, на жаль, відбуваються і зараз. Хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих захисників. Зі сцени лунали слова підтримки мужнім воїнам, котрі нині тримають стрій.
Молимося за всіх, хто сьогодні захищає кордони нашої держави.
Пам'ятаємо минуле - боремося за майбутнє.
Слава Україні і її нескореним захисникам!