Життя гімназії: Новини: 4 грудня до гімназії #2 міста Бердичева завітала делегація з міста Ченстохови

#Współpraca_Berdyczowa_i_Czestochowy
4 грудня до гімназії #2 міста Бердичева завітала делегація з міста Ченстохови, Польща, із подарунками до Дня св.Миколая. Педагогічний колектив та учні гімназії влаштували теплий прийом почесним гостям. Директор Толочко Ірина презентувала освітній простір кабінету польської мови, а учитель Луженецька Катерина представила проєкт «Абетка польського мови».
Гімназисти вітали делегацію із святом, декламуючи вірші і виконуючи пісні польською мовою. Особливі емоції гостей викликала мистецька імпреза "Людина трьох культур" (постановка вчителя мистецтва Мартинюк М.В.).