Життя гімназії: Новини: 200-бальники БМГГ №2 2024-2025 н.р.

Сьогодні у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 відбувся зворушливий та урочистий випускний вечір для наших дев'ятикласників!
Щиро вітаємо!!! наших випускниць — Дорошенко Дар'ю та Білоусову Анну — з найвищим результатом на НМТ з англійської мови!
200 балів — це результат наполегливої праці, сили волі, таланту, цілеспрямованості та якісної освіти, яку дівчата здобули у нашій гімназії. Пишаємось! Бажаємо нових звершень, впевненості у власних силах і блискучого майбутнього! Дякуємо вчительці Надії Мінаковій, яка допомогла досягти такого високого результату.