Щиро вітаємо!!! наших випускниць — Дорошенко Дар'ю та Білоусову Анну — з найвищим результатом на НМТ з англійської мови!
200 балів — це результат наполегливої праці, сили волі, таланту, цілеспрямованості та якісної освіти, яку дівчата здобули у нашій гімназії. Пишаємось! Бажаємо нових звершень, впевненості у власних силах і блискучого майбутнього! Дякуємо вчительці Надії Мінаковій, яка допомогла досягти такого високого результату.