Життя гімназії: Новини: ​Завершився міський етап предметних олімпіад.

Позаду кропітка праця, безліч додаткової літератури та хвилювання, яке учні з гідністю подолали.
​Вся гімназійна родина щиро вітає наших розумних, творчих і трудолюбивих переможців та їхніх наставників! Ваша спільна праця принесла чудові результати.
​Дякуємо вам за старанність і бажання розвиватися!
​Бажаємо успіху та перемог у наступному, обласному етапі!
 
 Більше фото тут