Життя гімназії: Новини: Щерблюк Анастасія здобула перемогу на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Щиро вітаємо Щерблюк Анастасію, ученицю 10 класу, яка здобула перемогу на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Талановита гімназистка поповнила скарбничку академічних досягнень гімназії #2 дипломом ІІІ ступеня. 
Це надзвичайне досягнення, яке свідчить про глибокі знання, старанність і любов до рідного слова.
Висловлюємо щиру вдячність учителям-словесникам Щерблюк Н.І., Куліковській І.В. за належну підготовку учениці та зичимо, щоб супутниками Ваших починань були успіх та удача!
Знову серед найкращих в області!