Протягом минулого тижня з учнями початкової школи проводилися заняття "Сила мого імені"(психологиня Олена Матвієнко).І це було неймовірно зворушливо!
Що ми робили? Малювали своє ім'я, трансформували його в ресурс. Вчилися звучати гордо, промовляючи своє ім'я. Домовлялися про "кордони": називати одне одного так, щоб це було приємно, а не образливо.
Найцінніший момент — бачити, як змінюється постава дитини, коли вона усвідомлює: "Моє ім'я — класне! Я — унікальний!"
Слава Збройним Силам України!