Сьогодні читали з учителем, самостійно, з другом, в команді. Маленькі читайлики ділилися враженнями від прочитаного, рекламували художні книги, створювали до них ілюстрації, розповідали про улюблених героїв.Кращі читачі нагороджені дипломами й солодкими подарунками! Ми впевнені, що любов до читання – це запорука успіху в житті! Тому закликаємо всіх: читайте більше, читайте вголос, діліться своїми враженнями від прочитаного з друзями та родиною!