Ось і непомітно добіг кінця цікавий тиждень у групі подовженого дня .
У черговий раз вихованці пригадали і практично створили плакат ''Як я дбаю про своє здоров'я ''. Засвоїли, що здоров'я - це найдорожчий скарб, про який треба дбати і піклуватися змалку.