Цьогоріч наші юні науковці змагалися з найсильнішими — командами Житомирської політехніки, Житомирського університету ім. І. Франка, Черняхівського та Коростишівського ліцеїв.
Попри серйозну конкуренцію, наші здобувачі освіти на чолі з капітаном Богданом Чубом (11 клас, гімназія №2) гідно захистили честь міста Бердичева і втретє поспіль привезли додому кубок переможців!
Особлива подяка керівнику команди — Крсек Аллі Геннадіївні, учителю хімії,
чия невтомна праця, високий професіоналізм, натхнення та віра у своїх вихованців стали запорукою цього успіху.
Допомагала в підготовці команди цього року Ковшик О.А., учитель хімії ліцею №15 — дякуємо за спільну працю та підтримку!
Бердичів пишається своїми юними хіміками та їх наставниками!
Разом — до нових наукових звершень!