Життя гімназії: Новини: У 2-их класах гімназії святкували День гарбуза

Навчаємо, виховуємо, інтегруємо... У 2-их класах гімназії святкували День гарбуза.
Учителі: Анжела Бовсуновська, Наталія Самохвал - підготували для дітей цікаві пізнавальні завдання.
Учні дізналися про цілющі властивості гарбуза, його цінність для організму, які страви можна готувати з нього. Протягом дня другокласники виконували інтерактивні вправи, обчислювали приклади, розв'язували задачі про гарбуз, дослідили розвиток гарбуза від насіння до плода, проявили свою ерудицію в конкурсі "Порахуй насінинки". Із задоволенням учні грали в українські народні ігри з гарбузом, інсценізували пісню "Ходить гарбуз по городу".
По закінченню свята пригощалися гарбузовими смаколиками, які приготували батьки.