Гімназисти 7-Б та 7-В зустрілися з експертками Товариства Червоного Хреста України. У центрі уваги — мінна обізнаність та практичні навички домедичної допомоги.
Для учнів 6-А Кравчук Т.М. провела змістовний тематичний урок «Обережно: вибухонебезпечні предмети»
У 6-А класі змістовно пройшов відеолекторій «Мої права і обов’язки» (класний керівник Куліковська І.В.)
У 5-А класі відбувся захопливий батл «Місія бути в безпеці» від "М-Формації" (класний керівник Грубенька О.П.)
Учні 9-А ґрунтовно опрацювали питання безпеки та основ цивільного захисту в межах "М-Формації " (класний керівник Боброва Т.В.)
П’ятикласники з 5-А під керівництвом Крсек А.Г. представили важливі проєкти на тему «Що потрібно знати про туберкульоз»
Підсумком насиченого дня для 7-Б класу стала виховна година «Безпека дитини», яку провела Фурзікова О.М.
Навчаємося бути відповідальними та діяти впевнено!
Слава Збройним Силам України!
#ТижденьБезпеки
#БезпекаДітей
#ЧервонийХрест