Швидко пролетіли роки. Діти подолали перші шкільні вершини. У залі лунала святкова музика, учні співали веселі пісні, танцювали запальні таночки, декламували вірші, демонстрували свої творчі досягнення, а в очах учителів та батьків бриніли сльози радості й гордості за дітей.
На пам'ять про навчання у початковій школі четвертокласники посадили на подвір'ї гімназії саджанці гортензій.