Не менш приємним завершенням екскурсії став спільний похід до McDonald’s, який подарував гарний настрій та ще більше позитивних вражень.
Щиро дякуємо батькам, за організацію поїздки, підтримку та турботу про дітей. Такі моменти надовго залишаються у пам’яті школярів!