Життя гімназії: Новини: Учні 2-А класу взяли участь в інтернет-олімпіаді "На урок"

Участь учнів 2-А класу в інтернет-олімпіаді "На урок" з математики та української мови стала чудовою можливістю для дітей продемонструвати свої знання та вміння.
Маленькі учасники змогли впевнено подолати перші труднощі та здобули позитивний досвід для майбутніх досягнень у навчальному процесі. Він, без сумніву, стане потужним стимулом для їх подальших успіхів у навчанні!