З метою захисту прав та інтересів учнів, створенню безпечного середовища в гімназіїї #2 з 01.11 по 06.11 пройшов Тиждень протидіі булінгу. Цій актуальній темі було присвячено ряд просвітницько- профілактичних заходів:
- лялькова вистава «Пригоди у лісі» для учнів 1-4 класів;
- групова консультація «Не мовчи, якщо тебе ображають» з учнями 7-9 класів;
-дискусія «Булінг, його прояви та наслідки»із гімназистами 5-6 класів;
- створення інформаційного буклета для вчителів «Захистіть дітей!»;
- індивідуальне консультування батьків «Як справитися дитині з булінгом?»;
- круглий стіл «Вирішуємо конфлікти мирним шляхом» із учнями 10 класу;
- заняття з елементами тренінгу «Як протистояти сучасним підліткам кібербулінгу» із учнями 10-11 класів.