Життя гімназії: Новини: Тиждень безпечного інтернету в розпалі!

Сьогодні здобувачі освіти Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 поринули у вир подій, присвячених кібербезпеці.
У 6-А класі вчителька Наталя Шевельова провела захопливий освітній квест «Чари кіберзахисту. Змагання факультетів школи Гоґвартс».
Цей квест, розроблений Центром фінансових знань «Талант» та Національним банком України, допоміг учням краще зрозуміти основи безпечного користування інтернетом. Шестикласники підготували тематичну атрибутику, відповідали на запитання та виконували завдання на кожному етапі випробувань.
У запеклому змаганні зійшлися Грифіндор і Слизерин, а разом із новими знаннями діти згадали й улюблений світ Гаррі Поттера.
 
 
 
 
 Всі публікації  до тижня безпечного інтеренету: