У рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 8-10 класів гімназії #2 мали чудову можливість вивчити й попрактикувати важливі навички, які можуть врятувати життя. На тренінгу з надання першої допомоги при ДТП, проведеному вчителем Крсек Аллою Геннадіївною, учні отримали цінні знання про алгоритм дій з надання допомоги потерпілим, навчилися правильно евакуювати постраждалих з автомобіля, відпрацьовували навички зупинки кровотечі та здійснення серцево-легеневої реанімації. Також обговорили важливість бути помітними на дорозі, особливо в умовах недостатнього освітлення.