Сьогодні у гімназії #2 відбулася тепла зустріч із військовими ССО, під час якої було передано 31 600 грн на потреби підрозділу та маскувальну сітку. Напередодні учні 1-4 та 9-х класів разом із батьками й учителями провели благодійний ярмарок, де й зібрали ці кошти.
Разом ми нездоланна сила!