Життя гімназії: Новини: Сьогодні в нас - День Мами - свято, яке підготували гімназисти 9-Б класу(класний керівник Бугаєнко Н.В.)

"Я завжди мріяв написати пісню про маму, Але різні поети всі слова вже сказали. І я не хотів повторити когось із них..." Кузьма Скрябін
Ведучі Віка Ярмоленко та Іван Кушнір з перших хвилин зуміли створити атмосферу родинного затишку, огортаючи кожну маму особливою увагою
Сміх і радість наповнили залу під час інтерактивних завдань, де Матусі разом із дітьми відчули себе однією нерозлучною командою
На екрані миготіли кадри зворушливого відео про Мам, і це нагадало кожному про найцінніші моменти дитинства та безкорисливу мамину турботу
Найтепліші дитячі побажання зігріли серця рідних краще за весняне сонце. Акорди гітари та щемливі пісні "Надія є" у виконанні Анни Брижук, Єлизавети Бірюкової, Букавіної Влади та "Люди" у виконанні Анни Брижук і Злати Кузьмук створили моменти ностальгії
На свято завітали найменші гості - маленькі братики та сестрички учнів 9-Б класу, які своїми щирими усмішками, віршами додали події особливого родинного затишку
Кожне слово та кожен погляд у залі були сповнені безмежної шани до тих, хто дарує нам життя
Це свято стало справжнім славнем усім Мамам, воно об’єднало нас у спільному пориві ніжності
Фінальні акорди пісні «Мам» Кузьми Скрябіна стали символом дитячої любові, що залишиться в пам'яті як найдорожчий подарунок
Слава Збройним Силам України!

 Більше фото

Вітання для найрідніших від 2-Б класу