Цього тижня наша початкова школа провела надзвичайно тепле і святкове прощання з четвертокласниками. У 4-А класі було справжнє свято емоцій, спогадів, музики та щирих слів подяки першій вчительці Ковальовій Наталії Михайлівні.
- Кухар Маргарита ніжно й натхненно зіграла на флейті,
- Нечипорук Софія подарувала присутнім прекрасну п’єсу на фортепіано,
- А Гетенок Ростислав підкорив усіх грою на гітарі.
Діти із задоволенням пригадали свої перші шкільні роки, поставивши веселі сценки про 1 клас, виконали ніжний вальс, співали пісні, декламували вірші та підготували символічний танок прощання з першою вчителькою. Зал був наповнений щирими емоціями — поруч із дітьми були їхні батьки, бабусі, дідусі, які з гордістю спостерігали, як їхні маленькі школярики роблять перші кроки до базової школи.
Це свято стало не лише завершенням важливого етапу, а й початком нової захопливої подорожі у країну знань!