Життя гімназії: Новини: Свято "Прощавай, початкова школо" в 4- В класі

Продовжуємо підводити підсумки навчального року. Свято "Прощавай, початкова школо" в 4- В класі.
Класний керівник - Носова Ольга Анатоліївна. Атмосфера радості, родинного затишку, інтелекту й знань заполонила актову залу гімназії. Четвертокласники демонстрували свої досягнення, співали, грали на музичних інструментах, декламували вірші, виконували гімнастичні вправи. Сльози радості переповнювали очі батьків. Пишаємося випускниками початкової школи!