7 грудня гімназисти 7-Б класу разом з класним керівником Бугаєнко Н.В. підготували відкриту виховну годину. Хустка - це оберіг, символ багатьох українських традицій, а також витвір мистецтва і народної майстерності, наша культурна спадщина. Минають роки, десятиліття, виростають нові покоління, з’являється нова мода, та ніколи не можуть зникнути з пам’яті людської добрі традиції українців.