Життя гімназії: Новини: Святий Миколай завітав до гімназії №2

Сьогодні Святий Миколай завітав до гімназії №2 та привітав наших учнів.
 Із великим захопленням та радістю сприймають це свято діти, бо  Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Дякуємо батькам 1-4 класів, які організували подарунки для своїх найрідніших! Дякуємо ЗСУ за чудовий день!