Наша програма була мега-насиченою:
1. Дитячий розважальний центр «Країна мрій» — тут підлітки забули про статус «дорослих» і відірвалися на повну! Батути, лабіринти, море сміху та щирого драйву.
2. Обов'язково Макдональдс(burger)(soda). Смачний перекус і душевні розмови за затишними столиками.
3. Подільський зоопарк — чудова нагода побути ближче до природи. Розглядали тварин, ділилися емоціями та, звісно, зробили мільйон крутих селфі.
Втомлені, але безмежно щасливі, ми повернулися додому. Такі поїздки неймовірно об'єднують та заряджають енергією для нових шкільних звершень!