Життя гімназії: Новини: П'ятий день роботи "Школи майбутнього першокласника" у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 став яскравим, емоційним і по-справжньому незабутнім!

Перші вчителі Кондратюк Світлана та Гаврилюк Тетяна провели цікаве інтегроване розвивальне заняття, під час якого діти повторили знання про навколишній світ, тренували руку до письма та вчилися розв’язувати прості задачі. Маленькі школярики із захопленням працювали та демонстрували свої перші досягнення

Готуючись до першого класу, майбутні першокласники виготовили чудові поробки, серед яких – розклад уроків на майбутній перший клас

Особливим сюрпризом для дітей стала лялькова вистава «Колосок», яку підготували учні 4-А класу під керівництвом соціального педагога Нікуляк Людмили. Малеча із захопленням переглянула виставу та отримала смачне частування – шкільні пиріжки

Учителі урочисто нагородили дітей медалями за успішне закінчення "Школи майбутнього першокласника" та вручили їм довгоочікувані квитки у перший клас гімназії

Практичний психолог провела змістовний і корисний тренінг для батьків на тему "Емоційна саморегуляція: як допомогти дитині зберегти власний спокій", надала поради, як краще підготуватися до нового етапу в житті дітей

Дякуємо всім, хто долучився до створення цієї теплої та дружньої атмосфери! Попереду – нові звершення, цікаві уроки та перші шкільні перемоги

Переглянути більше фото