Життя гімназії: Новини: Прощавай, 9-й клас!

Сьогодні у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 відбувся зворушливий та урочистий випускний вечір для наших дев'ятикласників!
 Це був особливий момент, адже для багатьох із них – це справжнє входження у юність, хоча більшість і продовжить навчання у 10-му класі рідної гімназії.
Зі сцени лунали щирі слова вдячності. Випускники дякували своїм батькам за безмежну підтримку та любов, вчителям – за знання, мудрість та терпіння, а також усім нашим захисникам за мирне небо та можливість мріяти про майбутнє. 
Цей вечір став яскравою сторінкою в історії наших гімназистів, сповненою теплих спогадів, обіцянок та планів. Нехай кожен ваш крок буде впевненим, а мрії – здійснюються! 
Пишаємося вами!