Це був особливий момент, адже для багатьох із них – це справжнє входження у юність, хоча більшість і продовжить навчання у 10-му класі рідної гімназії.
Зі сцени лунали щирі слова вдячності. Випускники дякували своїм батькам за безмежну підтримку та любов, вчителям – за знання, мудрість та терпіння, а також усім нашим захисникам за мирне небо та можливість мріяти про майбутнє.
Цей вечір став яскравою сторінкою в історії наших гімназистів, сповненою теплих спогадів, обіцянок та планів. Нехай кожен ваш крок буде впевненим, а мрії – здійснюються!
Пишаємося вами!