Сьогодні учнівська спільнота вшанувала хвилиною мовчання памʼять мужніх воїнів-випускників.
Діти поклали квіти до гімназійного меморіалу. Полеглі захисники України назавжди залишаються в наших серцях як приклад патріотизму, незламності духу, безмежної любові до рідної землі.