Це був день Скорботи, але й великої Гордості та Вдячності. Наші учні, учителі, директор зустрічали рідних загиблих Героїв із квітами, висловлюючи шану за велику жертву, велику втрату.
Звучали молитва, вірші, патріотичні пісні й монологи, наповнені болем втрати, але й незламною Вірою в Перемогу.
Світла пам'ять нашим Героям!
Вічна слава і шана!