Іспит складено! Можна розважатися!
На станції Music&Art танцювали, на локації Sport time змагалися, на зупинці Chill time грали в настільні ігри, малювали візерунки на обличчі, спілкувалися.
Чудові воркшопи провели для маленьких гімназистів педагоги з ЦПО ім. О.Разумкова Оксана Осікова та Леся Марущак.
На локації Sausage Fest батьки учнів та кухарі гімназії організували дітям пікнік: запікали картоплю, готували страви на мангалі, фруктові шашлики та солодкі напої.
Посмішки на обличчі дітей, їхні захоплені погляди говорили, що свято вдалося! Під час заходу вся гімназійна спільнота долучилася до благодійної акції "Замість квітів - донати на ЗСУ".
Гарного літнього відпочинку, безпечних канікул!